جایزه بزرگ بین المللی "مرگ بر آمریکا"

سه شنبه 30 مهر 1392 02:00 ب.ظ

نویسنده : مصطفی مومنی
ارسال شده در: مسائل روز ،


به گزارش روابط عمومی حزب الله سایبر، دبیرخانه دائمی جشنواره طی نشستی با اعلام این خبر در اولین دوره برگزاری جشنواره جایزه بزرگ بین المللی "مرگ بر آمریکا"، با توجه به حساسیت موضوع استکبار ستیزی و استفاده دشمنان از ابزارهای فضای مجازی و سایبر در نظر دارد جشنواره ای را در قالب «جایزه بزرگ بین المللی مرگ بر آمریکا» در دو بخش«اصلی» و « جانبی» با محوریت « استکبار ستیزی» شیطان بزرگ آمریکا برگزار نماید.
بر اساس این گزارش؛ جایزه بزرگ بین المللی مرگ بر آمریکا در بخش اصلی: عکس، پوستر، کاریکاتور و در بخش جانبی:  مستند، کلیپ، سرود، مقاله، وبلاگ برگزار می گردد.
خاطرنشان می کند که شرکت کنندگان بخش های مختلف این جشنواره می توانند موضوعاتی همچون جلوه های اخلاقی، رفتاری و اجتماعی مردم دنیا از شعار مرگ بر آمریکا و تأثیر آن را بر زندگی امروزه مردم سرتاسر جهان به تصویر درآورند.


اخبار تکمیلی متعاقباً اعلام می گردد.
دیدگاه ها : () 
آخرین ویرایش: سه شنبه 30 مهر 1392 02:01 ب.ظ

اجتماع بزرگ "مرگ بر آمریکا"

سه شنبه 30 مهر 1392 01:57 ب.ظ

نویسنده : مصطفی مومنی
ارسال شده در: مسائل روز ،

یازدهمین اجتماع بزرگ حزب الله سایبر با محوریت «مرگ بر آمریکا» با حضور فعالان فضای مجازی برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی حزب الله سایبر، این مراسم با سخنرانی دکتر حسن عباسی و جمع کثیری از علاقمندان و فعالان فضای مجازی، شبکه‏ های اجتماعی و وبلاگنویسان حزب اللهی در عرصه سایبر و محوریت استکبار ستیزی رأس ساعت ۱۵  روز شنبه ۱۱ آبان ماه ۱۳۹۲ در سالن بصیرت لانه سابق جاسوسی آمریکا واقع در خیابان طالقانی برگزار می گردد.

لازم به ذکر است شرکت در این اجتماع برای عموم آزاد است.
دیدگاه ها : () 
آخرین ویرایش: سه شنبه 30 مهر 1392 01:58 ب.ظ

با تقواى خودت مرا خوشبخت كن...

سه شنبه 23 مهر 1392 10:15 ق.ظ

نویسنده : مصطفی مومنی
ارسال شده در: امام خامنه ای ،
گزیده بیانات رهبر انقلاب در مورد دعا و روز عرفه/
به گزارش گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران پایگاه اطلاع‌رسانی khamenei.ir، گزیده بیانات رهبر انقلاب در مورد دعا و روز عرفه را منتشر کرده است.

دولت اسلام
اقبال بزرگى كه شما جوانان آورده‌اید این است كه در دوره‌ى حاكمیت اسلام هستید. بعضى در این دوره متولد شده‌اید و بعضى در این دوره، جوانى‌تان را گذرانده‌اید و این، اقبال بسیار بزرگى است.

خوشا به حالتان! كمااین‌كه، حضرت امام حسین علیه‌السلام، در «دعاى عرفه» خدا را شكر مى‌كند كه در دولت كفر به دنیا نیامده است. (چون ایشان در دولت پیغمبر به دنیا آمدند.) آرى! این قضیه آن‌قدر عظمت دارد كه امام حسین، آن هم در دعاى عرفه خدا را شكر مى‌كند كه او را در دولت كفر به دنیا نیاورده و در دولت اسلام به دنیا آورده است.

1379.11.15

توجه به ترجمه‌ی ادعیه

من به جوانها قویا توصیه می‌كنم كه به ترجمه‌ى این دعاها توجه كنند.
این دعاهاى عرفه و ابى‌حمزه، پر از معارف است.

نماز جمعه‌ى تهران 1385.7.21

از دست ندهید...

فردا، روز عرفه است؛ روز دعا و ذكر و تضرع و ابتهال و راز و نیاز است؛ بخصوص شما جوان‌ها قدر این روزهاى بزرگ و این ساعات باارزش را بدانید. همین رابطه‌ى با خداست كه سینه‌ها و دل‌ها را منشرح مى‌كند؛ راه را براى انسان باز مى‌كند؛ عزم و اخلاص به انسان مى‌دهد؛ به كارها بركت مى‌بخشد؛ توفیق الهى را بر سر انسان سایه‌گستر مى‌كند و نتیجه‌ى آن، پیشرفت در خط اصیل ارزش‌هاى اسلامى است. این روزها و این ساعات باارزش را هرگز از دست ندهید.

دیدار عمومى مردم قم 1384.10.19

بهترین خواسته‌ها برای انسان

دعاهایى كه از ائمه رسیده است، بهترین دعاهاست. اولا خواسته‌هایى در این دعاها گنجانده شده است كه به ذهن امثال ماها اصلا خطور نمى‌كند و انسان از زبان ائمه (علیهم‌السلام) آنها را از خدا طلب مى‌كند. در دعاى ابوحمزه و دعاى افتتاح و دعاى عرفه بهترین مطالبات و خواسته‌ها براى انسان مطرح مى‌شود؛ كه اگر انسان اینها را از خدا بخواهد و بگیرد، مى‌تواند براى او سرمایه باشد. ثانیا در این دعاها مایه‌هاى خشوع و تضرع وجود دارد. مطلب، با زبان و لحن و بیانى ادا شده است كه دل را خاشع و نرم مى‌كند. با عبارات فصیح و بلیغ، عشق و شیفتگى و شوق در این دعاها موج مى‌زند. انسان باید این دعاها را قدر بداند و از آنها استفاده كند.
نماز جمعه‌ى تهران، 1384.7.29
تعلیمات ادعیه به مردم

چرا ما مردم را به سطحى‌اندیشى و عوام بودن متهم مى‌كنیم؟ چون عواطف جوشان دارند؟ این از امتیازات مردم ماست؛ به‌خاطر ولایت ائمه‌ى اطهار (علیهم‌السلام) است؛ آنها ما را این‌طورى بار آورده‌اند؛ هم با تعلیماتى كه به ما داده‌اند - این دعاى عرفه، این دعاى كمیل، این دعاهاى صحیفه‌ى سجادیه، این معارف عاطفه‌برانگیز و احساس برانگیز - هم با خاطره‌هاى خودشان. ماجراى شهادت حضرت ابى‌عبدالله، عاشوراى ما، دهه‌ى محرم ما و دهه‌ى فاطمیه‌ى ما را دیگر مسلمانها ندارند؛ ما داریم.

دیدار مسؤولان ادارى و اجرایى استان كرمان، 1384.2.19

زمزمه‌ى محبت‌آمیز با پروردگار

بعد مى‌رسیم به مسأله‌ى پاكیزه بودن اخلاقى و پاكیزه بودن عملى، كه در سایه‌ى تدین به‌دست مى‌آید؛ این هم خودش عالمى است. لذتهایى در زندگى انسان وجود دارد كه قابل توصیف نیست و با هیچ ابزار مادى هم به‌دست نمى‌آید. لذت انس با خدا، لذت ذكر، لذت لحظه‌یى كه شما احساس مى‌كنید در حال نماز یا در حال دعاى عرفه یا در حال دعاى كمیل دارید با مركز زیبایى‌ها و نیكى‌ها و آفریننده‌ى همه‌ى اینها در خلوت حرف مى‌زنید - توى جمع هستید، اما با او احساس خلوت مى‌كنید - لذت بسیار بالایى است؛ دیریاب و كمیاب است؛ اما لذت بسیار عجیبى است. قاعدتا شماها هم این را تجربه كرده‌اید. گاهگاهى همه‌ى انسانها این حالت را تجربه مى‌كنند؛ براى آنها مواردى پیش مى‌آید و لحظه‌یى، دقیقه‌یى و یا ساعتى این لذت را احساس مى‌كنند. مشكل ما این است كه به‌خاطر آلودگى‌ها و گرفتارى‌هاى دوروبرمان نمى‌توانیم آن لحظه را ادامه دهیم؛ اما در آن لحظه اگر زیباترین چیزها را هم بر شما عرضه كنند، میل و رغبتى ندارید؛ دلتان مى‌خواهد در همان خلوت انس با خدا و تبادل زمزمه‌ى محبت‌آمیز با پروردگار وقت خود را بگذرانید.

دیدار اعضاى جامعه‌ى اسلامى دانشجویان، 1383.11.15

با تقواى خودت مرا خوشبخت كن

باید به خداى متعال توكل كنید و تقواى الهى را هم از او بخواهید. چند روز پیش در دعاى مبارك امام حسین علیه‌السلام در روز عرفه، خواندید: «اللهم اجعلنى اخشاك كأنى اراك و اسعدنى بتقویك و لا تشقنى بمعصیتك».«و اسعدنى بتقویك»؛ با تقواى خودت مرا خوشوقت و خوشبخت كن. «ولاتشقنى»؛ با معصیت خودت مرا بدبخت نكن. باید از خدا تقواى الهى را خواست. ان‌شاءالله توجهات و رحمت خداى متعال هم به سمت شما نازل است.

دیدار اعضاى سازمان عقیدتى، سیاسى نیروى انتظامى، 1380.12.7دیدگاه ها : () 
برچسب ها: روز عرفه ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 23 مهر 1392 10:16 ق.ظ

بوی اسپند عزاخانه ی تو می آید...

سه شنبه 23 مهر 1392 09:39 ق.ظ

نویسنده : مصطفی مومنی
دیدگاه ها : () 
برچسب ها: بوی محرم ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 23 مهر 1392 09:40 ق.ظ

چرا پرچم امام حسین(ع) به رنگ سرخ است؟

سه شنبه 23 مهر 1392 09:38 ق.ظ

نویسنده : مصطفی مومنی
ارسال شده در: ائمه اطهار علیم السلام ،
وارث: فرهنگ خون‌خواهی در میان همه اقوام و ملل جهان از جمله عرب‌ها بوده است. در میان اعراب رسم بر این بوده كسی كه خونش به ناحق و مظلومانه بر زمین ریخته می‌شد و انتقام آن به نحو شایسته‌ای گرفته نمی‌شد پرچم سرخی بر مزار او می‌گذاشتند. پرچم سرخ افراشته شده بر گنبد امام حسین (ع) نیز از همین باب می‌باشد.

در زیارتی كه امام صادق (ع) به «عَطِیّه» آموخت آمده است: «شدت همبستگی و پیوند سیدالشهدا با خدا به نحوی است كه شهادتش همچون ریخته شدن خونی از قبیله خدا می‌ماند كه جز با انتقام‌گیری و خونخواهی اولیا خدا، تقاص نخواهد شد». (ر. ك: مجلسی، بحار الانوار، ج۹۸، ص۱۴۸ و ۱۶۸). از همین روی است كه امام حسین علیه السلام را ثارالله یعنی خون خدا می‌نامند و خونخواهانش را لثارات می‌نامند.

پس پرچم امام حسین علیه السلام هم به رنگ سرخ است تا نشان دهنده این موضوع باشد كه منتقم خون آن بزرگوار خود خداوند تبارك وتعالی است و خون آن بزرگوار هرگز فراموش و پایمال نخواهد شد.

از طرف دیگر این رنگ بیدار كننده همه عاشقان و دلباختگان آن حضرت می‌باشد كه بدانند كه امامشان چگونه و با چه مظلومیتی به شهادت رسیده و همانند آن حضرت همیشه آماده جانفشانی در راه خدا باشند.

این پرچم زیبای امام حسین علیه السلام به رنگ سرخ است تا به من و شما و اهالی دنیا بفهماند كه از روز تاسوعا كه پرچم سرخ را بر فراز چادر حسین بن علی علیه السلام برافراشتند تاكنون همچنان جنگ با كفار و قاتلین آن حضرت ادامه دارد و این امر تا ظهور امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف كه منتقم خون آن بزرگوار است ادامه خواهد داشت.

از این‌روست كه در فرازهای آخر دعای ندبه می‌خوانیم: «این الطالب بدم المقتول بكربلا»؛ كجاست طلب كننده خون كشته كربلا؟ امام زمان شخصاً طالب خون بناحق ریخته جد مظلومش حسین بن علی علیه السلام است و تا قیام ایشان همچنان پرچم خونخواهی مظلوم كربلا به دست با كفایت ایشان است، امید است كه انشاء الله ما هم جزو سربازان آن بزرگوار در زمان ظهورش باشیم تا از منتقمان خون سیدالشهداء قرارگیریم.
 
 دیدگاه ها : () 
آخرین ویرایش: سه شنبه 23 مهر 1392 09:39 ق.ظساخت وبلاگ در میهن بلاگ

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | ساخت وبلاگ صوتی صدالاگ | سوال و جواب و پاسخ | رسانه فروردین، تبلیغات اینترنتی، رپرتاژ، بنر، سئو | Buy Website Traffic